Bezpieczeństwo biznesu
w rękach detektywów.

O firmie

Biuro detektywistyczne Business Safety Agency sp. z o. o.  zostało powołane przez doświadczonych detektywów w 2014 roku. Oferujemy usługi detektywistyczne w oparciu o obowiązującą ustawę z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych. Posiadamy wpis do Rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywanej działalności detektywistycznej.

Personalizacja działań

W naszej agencji detektywistycznej zawsze personalizujemy działania, postępując z każdym zleceniem indywidualnie, dobierając metodologię do potrzeb Klienta. Prywatny detektyw planuje wielkość zespołu, czas potrzebny do zrealizowania usługi, planowany przebieg oraz zakres działań detektywistycznych. Pozyskane informacje czy przygotowany materiał dowodowy przez detektywa musi być rzetelny i wysoce profesjonalny. Dlatego właśnie nieustannie podnosimy kwalifikacje oraz współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin i specjalności kryminalistycznych.

Przejrzystość zasad współpracy

Cenimy sobie przejrzyste zasady, nasze biuro detektywistyczne przed rozpoczęciem zlecenia podpisuje z Klientem umowę, w której dokładnie i jasno określony jest zakres współpracy z detektywem a także warunki wynagrodzenia. Biuro detektywistyczne Business Safety Agency sp. z o. o. na zakończenie zlecenia sporządza RAPORT z przeprowadzonych czynności. Dokumentacja, jaką przygotuje Państwu prywatny detektyw z licencją zawiera komplet informacji w formie opisu, zdjęć oraz filmów z ustaleń terenowych. Każdy raport detektywistyczny w naszej firmie przygotowany jest jako sądowy materiał dowodowy, niezależnie od tego czy zdecydują się Państwo na taką drogę wstąpić.

 • Korzystam z usług tej firmy i zawsze dostaję istotne dla mnie informacje. Wywiad gospodarczy jest szczegółowy i konkretny.

  Tomasz Iwan Avatar Tomasz Iwan

  Ten detektyw sprawdził w mojej firmie w Warszawie podsłuchy. I oprócz dobrze wykonanej usługi wskazał także miejsca gdzie później sam mogę takich urządzeń szukać. Polecam

  Mikołaj Przybysz Avatar Mikołaj Przybysz

  Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Detektyw rzeczowo po zapoznaniu się ze sprawą podał różne rozwiązania i po kilku dniach miałem gotowy raport i omówienie sprawy na spotkaniu.

  Olivier Lamka Avatar Olivier Lamka
 • Polecam uslugi tej firmy. Wywiad gospodarczy jest dobrze wykonany i na pewno jeszcze bedziemy razem pracowac.

  Piotr Walicki Avatar Piotr Walicki

  Zamówiłam w tej firmie sprawdzenie kontrahenta, raport tak jakby był skrojony pode mnie. Powiedziałam jakich informacji potrzebuję a dodatkowo także otrzymałam klika podpowiedzi w mojej sprawie. Takie ponadprogramowe wsparcie 🙂 Otrzymałam kompletny wywiad gospodarczy zgodny z umową i ustaleniami. Polecam

  Gosia Małgosia Avatar Gosia Małgosia

Biuro detektywistyczne
Business Safety Agency charakteryzują

Gwarancja autentyczności
w działaniu

Zachowanie prywatności
na każdym etapie

Poufność wszelkich
przekazywanych danych

Klauzula tajemnicy
służbowej